Okazjonalnie wystąpili tutaj:

  • Andrzej Burzyński
  • Karolina Gachowska
  • Krzysztof Pogłodziński
  • Radosław Merchut

 

Strona Stworzona przez:

  • Damian Cangaris
  • Bartłomiej Gąsiorowsk

 

Bartłomiej Gąsiorowski

 

Oto ja:

To też ja! laughing

 

Kim właściwie jestem? Która z tych osób, to prawdziwy ja?

Myślę, że prawidłowa odpowiedź to obie i żadna! wink


Lubię chodzić w koszulach i marynarkach. Ale bywa i tak, że wrzucam na siebie ubrania trekkingowe. Trekkingowe są fajne, bo marynarka w górach... umówmy się, dosyć słabo izoluje! laughing

Ale w drugą stronę, bywa inaczej, bywa tak, że idę do biura, do klienta, czy na zakupy w ubraniach trekkingowych! smile

Obecnie golę głowę na 1mm i dosyć często medytuję. Jeśli ktoś by mnie wtedy obserwował... to mógłby uznać, że to nic fascynującego. To byłaby całkowita prawda. Gość siedzi przez kilkadziesiąt minut w jednym miejscu... tak! Siedzi, ale stara się robić to świadomie. A to zmienia postać rzeczy! Zmienia myślenie, zmienia podejście do życia i do ludzi.

Czasami robię też medytacje znajomym. Sam temat jest bardzo szeroki i długo by o tym można mówić - ale jest to opcja godna polecenia!

Oprócz medytacji robię jeszcze kilka innych rzeczy w życiu.

Uwielbiam łazić po górach oraz pić herbatę w klimatycznej herbaciarni, w której można poczuć trochę indii, tybetu, chin i japonii... obsługa jest wspaniała, w tle często lecą tybetańskie utwory... no i te zapachy herbat i kadzidełek... coś pięknego! <3

 

Na co dzień zajmuję się reklamą w internecie - już od jakichś 6 lat.

 

Mam umysł humanistyczny, ale analityczny i nastawiony na relacje, znaczenia, nastawiony na ludzi! ❤️

 

Według testu MBTI typ mojej osobowości to: ENTP (lub ENFP) - jest tak na pograniczu.

ENTP - Ekstrawertyk Intuicyjny Myśliciel Obserwator

ENFP - Ekstrawertyk Intuicyjny Uczuciowiec Obserwator


Trochę dłuższe opisy dostępne są na wikipedii ;)

A jeśli chcesz zrobić sobie ten test, to można zrobić to online tutaj.

Choć zdecydowanie bardziej polecam zakup książki "Rób to, do czego jesteś stworzony" Paul Tiger. 

Dzięki niej, z pewnością dowiesz się więcej o sobie i nie wystąpi problem taki, że klikniesz odpowiedź na pytanie, które nie do końca będziesz rozumieć... co oczywiście może wpłynąć na wynik testu.

 

 

Według testu Gallupa 5 pierwszych moich talentów to:

1. Input | 2. Strategic | 3. Ideation | 4. Adaptability | 5. Developer

 

I to by się zgadzało. Kocham ludzi. Uwielbiam pomagać, wpływać na jakość ich życia - sprawiać, że się rozwijają. Ale mam też silne cechy związane z budowaniem strategii, z przewidywaniem "przyszłości", a wszystko na podstawie dużych ilości danych!

Danych - to słowo klucz - zbieram wszystkie informacje, bo "nigdy nie wiem, kiedy któraś z nich mi się przyda". Także to jest moja główna, przeważająca cecha, która bywa czasami przeszkodą! Żeby móc wykonywać coś na 100% - z przekonaniem, muszę wiedzieć o tym jak najwięcej. Jeśli wiem, że nie wiem... ;)

 

Dobrze rozumiem ludzi, ich emocje i potrzeby, a dzięki temu ludzie zazwyczaj lubią mnie, a ja lubię ludzi. ;)

 

Dużo medytuję, od wielu lat interesuję się tą tematyką i zgłębiam różne filozofie, religie, czy techniki pracy z umysłem.

 

Od 16 roku życia moją ogromną pasją jest psychologia, co w połączeniu z moimi cechami, takimi jak analityczny umysł humanistyczny - wykorzystuję to po prostu w pracy, ale też na co dzień w życiu.

 

Na tle całego świata raczej jestem "nikim" w rozumieniu świata zachodniego - nie mam ferrari, ani nie jestem miliarderem, ale mam za to, raczej bardziej, niż mniej - gorące serce. :D Jest we mnie raczej więcej niż mniej, współczucia. :)

 

Dotyk jest u mnie silnym zmysłem, który jest mi niezbędny do komunikowania się ze światem. Kiedy kupuję ubranie, to najpierw muszę je dotknąć! Kiedy witam przyjaciółkę, to wolę ją porządnie przytulić, a wtedy czuję jaki ma stan, jaki miała dzień, a dzięki temu łatwiej mi jest się dostosować do jej poziomu energii.

Ale wszystko z umiarem - z tą wylewnością raczej mam tak, że dostosowuję się do odbiorcy i nie rzucam się na szyję wszystkim - wszystko zależy od sytuacji, bo chcę, żeby ludzie w moim towarzystwie czuli się maksymalnie dobrze.

 

Średnio interesują mnie przyziemne "problemy", takie jak kłócenie się o 5zł, czy o to, kto ma rację.

Średnio interesuje mnie walka! Walka o rację, walka o rację mojego ulubionego polityka, czy o klub piłkarski. Zdecydowanie bardziej zależy mi na współpracy.

Lubię, kiedy wspólnie tworzy się coś fajnego. Bez względu na to, czy jest to relacja biznesowa, czy partnerska.

Są fajniejsze rzeczy do roboty, fajniejsze emocje, które można doświadczać i są też fajniejsze obszary nas samych, które można spenetrować! Obszary do których samemu nie można dotrzeć lub jest to bardzo trudne. Wspólnie, można zrobić zdecydowanie więcej niż w pojedynkę!

 

Tak w skrócie to polecam cieszyć się życiem, cieszyć się kontaktem z innymi fajnymi ludźmi, bo nigdy nie wiemy, jak długo będziemy mogli to robić.

Uważam, że szczęście jest w "tym momencie". Tylko w teraźniejszości możemy go doświadczać. A jeśli coś sprawia nam dyskomfort, to możemy to zmienić lub to zaakceptować, jeśli zmiana jest niemożliwa.