Poniższy artykuł stworzony jest po to, żeby zmienić Twój nastrój, poprawić humor i zwrócić uwagę na to, że „życie jest piękne” mimo wszystko. Obejrzyj filmy które polecam, wyciągnij z nich coś dla siebie, a jeśli któryś z nich przypadnie Ci do gustu, zachęcam do skomentowania i odwiedzenia tej strony ponownie. Zalecam oglądanie filmów w kolejności w jakiej podane są na stronie.

 

Czasami w naszym życiu zdarza się coś, co postrzegamy jako „Problem”. Nie potrafimy tego pokonać, nie mamy siły, energii albo pomysłu jak stawić temu czoła. Czasami jest też tak, że nie mamy kogo się poradzić. Wtedy w naszym życiu może dojść do „gorszych dni” w których nic się nie chce, jesteśmy smutni i negatywnie nastawieni do wszystkiego. Możemy winić los, możemy również zrzucać winę na kogoś innego bo „przecież to nie nasza wina! To przez niego, to przez auto, przez komputer itd.”

 

b15

 

Teraz zatrzymaj się na chwilę! Kto jest winien sytuacji w jakiej teraz się znajdujesz? Kto podejmował decyzje przez ostatnie lata np. z kim się przyjaźnić? Do jakiej szkoły złożyć dokumenty? Jak spędzać wolny czas? Czego się uczyć? Jaki kupić komputer, auto? Wiesz kto? Bo ja wiem! Ty kreujesz swój los! Te wszystkie decyzje kształtowały Twoje myślenie,  Twoje życie, a efektem tego jest miejsce w którym teraz jesteś. Jesteś tego świadomy – Super! Jeśli jednak nie jesteś, to i tak kreujesz własną rzeczywistość.

 

„Czy zdajesz sobie sprawę z istnienia grawitacji,
czy też nie, tak czy siak ona działa.”

 

Coś co robisz dziś, zaprocentuje w przyszłości. Od Ciebie zależy czy ten procent będzie korzystny czy też nie. Życie kreujemy wtedy, kiedy podejmujemy decyzje. Pamiętaj, że brak decyzji też jest decyzją, ale niekoniecznie najlepszą dla Ciebie.

 

„Człowiek mądry, uczy się na swoich błędach,
głupi nie uczy się wcale, a sprytny uczy się na błędach innych”

 

Chcę, żebyś teraz zobaczył film w którym Will Smith da Ci genialną wskazówkę.

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=R1r4WZPPzZk{/youtube}

 

Nie ma problemu bez rozwiązania! Pamiętaj!

Jeśli nadal twierdzisz, że to co przydarzyło się Tobie jest straszne, okrutne i nic nie da się z tym zrobić KONIECZNIE obejrzyj ten film. Porównaj Twoją życiową przeszkodę z problemem jakiemu stawił czoła ten gość!

 

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=i5kQAh08o_8{/youtube}

 

Albo ten!

 

 

Życie cały czas płynie, więc ciesz się nim! Rób rzeczy jakie zawsze chciałeś robić. Koncentruj się na tym co daje Ci radość, uciekaj od użalania się nad sobą – szkoda Twojego cennego czasu! Szkoda życia!

 

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=quw3qPpkG-0{/youtube}

 

Myślę, że to jest potężna dawka motywacji! Możliwe, że odczuwasz teraz jakieś pozytywne emocje. Może jest to chęć zrobienia czegoś szalonego, chęć korzystania z życia, a może w tej chwili zauważasz coś, czego nie dostrzegałeś do tej pory? Może masz kogoś, kto zawsze Cię wspiera? Ale rzadko doceniasz tę osobę? Może chcesz jej teraz podziękować, przytulić, uściskać czy napisać coś miłego? – ZRÓB TO!

 

Cokolwiek by to nie było – DZIAŁAJ! Czas tyka, jeśli nie zrobisz tego dziś, nie zrobisz tego jutro, ani pojutrze, a za 50 lat możesz żałować.

  1. Nie ma problemu bez rozwiązania.
  2. Coś co dla Ciebie jest trudne dla innego jest łatwe.
  3. Nie wyolbrzymiaj przeszkód! Nie myl ich z prawdziwymi problemami.
  4. Pamiętaj, że są wokół Ciebie osoby, które z chęcią Tobie pomogą.
  5. Zegar tyka! Więc zacznij żyć a nie udawać, że żyjesz! Rób to co sprawia Ci radość, coś co doprowadzi Cię do miejsca w którym chcesz być np. za 5 lat.
  6. Jeśli dalej brakuje Ci motywacji do działania i chcesz powrócić do „bezcelowego” gapienia się w demoty zobacz ostatni film jaki Ci szczerze polecam!

 

 

A teraz podnieś tyłek! Zrób coś ze swoim życiem! Zacznij działać!